...

Sklep internetowy WetBrush

Poznaj nas bliżej

Niezależnie od tego, czy szczotkujesz włosy własne, czy cudze, rozczesywanie może wydawać się przykrym obowiązkiem. W 2005 roku wywróciliśmy zabawę do góry nogami (dosłownie) wraz z wprowadzeniem na rynek Original Detangler®, który zmienił żmudne zadanie w przyjemne. Dzięki delikatnemu włosiu, które przesuwa się po pasmach, powodując mniejsze łamanie i zużywając mniej siły niż inne szczoteczki, Wet Brush szybko stał się ulubieńcem domowników. Od tego czasu nasza filozofia rozwiązywania problemów zainspirowała szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań, które zaspokajają wszystkie potrzeby włosów. 

Od początku wspierana przez społeczność stylistów, Wet Brush nadal jest podstawą salonów ze względu na swoje zaawansowane technologicznie projekty, dostępne w asortymencie modnych kolorów i zabawnych, limitowanych edycji. Profesjonaliści z branży fryzjerskiej i ich klienci tworzą razem globalną, wielopokoleniową społeczność lojalnych fanów, która stale się rozwija, zapewniając wszystkim uśmiech i dni dobrej fryzury.

Nasza obietnica

Aby podnieść codzienność dzięki zabawnym i funkcjonalnym produktom, które poprawią Twoje wyjątkowe wrażenia z włosów. Niezależnie od rodzaju włosów, mamy dla Ciebie szczotkę – jak mówimy w Wet Brush: „każda fryzura jest mile widziana”.

To za czym stoimy

Innowacja

Wykorzystując unikalną technologię, zrównoważone materiały i nieszablonowe myślenie, nadal wprowadzamy na rynek pierwsze w branży i wielokrotnie nagradzane produkty.

Radość

Łagodzimy stres związany z codziennymi problemami związanymi z włosami dzięki podstawowym rozwiązaniom problemów, które są przyjemne, skuteczne i łatwe w użyciu.

Zaufanie

Kiedy czujesz się dobrze ze swoimi włosami, możesz podbić świat. Dzięki ukierunkowanym rozwiązaniom dla każdego rodzaju włosów i ich potrzeb, Wet Brush celebruje piękno pewności siebie dla wszystkich.

Wspólnota

Tworzymy narzędzia do włosów dla wszystkich grup wiekowych, płci, grup etnicznych i stylów. Celebrujemy wspólnotę, wyrażanie siebie i włączenie, wykraczające poza sposób, w jaki decydujesz się nosić włosy. Jesteśmy dumni, że jesteśmy sojusznikami w znaczącej misji Projektu Trevor — dowiedz się więcej tutaj.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.